Netflix’de yayınlanan 3. sezon bölümü ile yine nefesleri kesen La Casa de Papel’in 4. sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. La Casa de Papel 4. sezon olacak mı tarihi belli oldu mu ? Netflix’in Dünya çapında izlenen La Casa de Papel dizisinin 4. sezonu olacak mı ne zaman başlayacak? Sizler için araştırdık…

Dünyada ve ülkemizde milyonlarca izleyicisi bulunan ve 3. sezonuyla izleyicileri yine ekranlara kilitleyen La Casa de Papel sosyal medya da trendlerde yerini alırken dizinin 4. sezonun olup olmayacağı ve olursa ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Netflix platformunda yayınlanan La Casa de Papel’in 4. sezona dair öngörüler haberimizde…

La Casa de Papel dizisi, Dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunan İspanyol “Soygun” dizisi olarak Netflix platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin 3. sezonu ile birlikte Rio’nun kurtuluşu için bir araya gelen ekibin yeni macerası nefesleri keserken 4. sezonun  konuşulmaya başlandı. 19 Temmuz 2019 tarihinde başlayan 3. sezonu ile, izleyicilerin tek solukta bitirdiği dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak ?

La Casa de Papel 4. Sezon Olacak mı Ne Zaman Başlayacak?
La Casa de Papel’in 4. sezonu ise iple çekiliyor. Soygun dizisi La Casa de Papel’in bu sezonki izlenme oranlarına göre 4. sezonuna devam etmesi bekleniyor. La Casa de Papel’le ilgili henüz bir tarih gelmedi. Ancak dizinin 4. sezonu mutlaka yayınlanacak.

La Casa de Papel 3. ve 4. sezon Karakterleri belli oldu mu?
Yeni karakterlerin de diziye dahil olduğu 3. sezonda La Casa de Papel’de Ankara karakterini de göreceğiz. La Casa de Papel 4. sezonda Türkiye’den “İstanbul” karakterini de görebiliriz. La Casa de Papel 4. sezon öncesi yeni karakterler belli olacak.