Kemalpaşa Belediye Başkanı CHP’li Rıdvan Karakayalı’nın ortağı olan Sinan Küçük’ün ofisine giderek iddiaya göre borç nedeniyle tartışması kamera görüntülerine yansıdı. Küçük, karakola giderek Karakayalı ve korumasından şikayetçi oldu. Karakayalı, yaşanan olayla ilgili ” Aramızdaki mesele alacak-verecek meselesidir. Benden borç aldı ve ödemedi. Orası benim kendi dükkanım. Ofis basma diye bir şey söz konusu değil. Tamamen şahsi ve ticari bir meseledir” dedi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı,  iddiaya göre dün akşam saatlerinde ortağı olan Sinan Küçük ile görüşmek için koruması ile birlikte Küçük’ün ofisine gitti. Karakayalı, iddiaya göre borç para verdiği ve parasını alamadığı Küçük ile tartıştı. Tartışma esnasında Başkan Karakayalı ofiste bulunan bilgisayara vurdu.

Tartışmanın ardından Karakayalı ve koruması iş yerinden ayrılırken,  yaşananlar kamera görüntülerine yansıdı. Sinan Küçük ise karakola giderek Rıdvan Karakayalı ve korumasından şikayetçi oldu.

Başkan Karakayalı konu ile ilgili, ” Aramızdaki mesele alacak-verecek meselesidir. Benden borç aldı ve ödemedi. Orası benim kendi dükkanım. Ofis basma diye bir şey söz konusu değil. Tamamen şahsi ve ticari bir meseledir” dedi.(Gerçek İzmir)